Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte?

Go down 
3 posters
AutorTeade
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte?   Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? EmptyLaup 12 Okt 2019 - 13:16

Mul tekkis küsimus, kuidas te saate aru kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte?
Tagasi üles Go down
Leserte
Maagiahuviline
Leserte


Postitusi : 39

Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte?   Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? EmptyLaup 12 Okt 2019 - 19:33

Usalda oma sisetunnet. Mida oled seni tundnud, kui oled proovinud mediteerida? kas oled nautinud, tundnud pärast paremat enesetunnet? Või oled tundnud, et on kehv olla?

Millist mediteerimisviisi proovinud oled, juhendatud, taustamuusikaga, või niisama keset vaikust, loomulikke helisid?
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte?   Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? EmptyKolm 23 Okt 2019 - 22:42

Aitäh Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? 3106305840 On olnud päevi kus tunnen end pärast seda hästi aga on olnud ka päevi kus peale mediteerimist on kehv olla. Olen teinud nii vaikuses kui ka muusika saatel. Muusika saatel on seni vist kõige edukam olnud. Aga vot ei teagi pean seda järgmine kord meelde jätma kuidas on nii ilma kui ka muusika ja helide saatel.

Kuidas sulle endale rohkem on sobinud?
Tagasi üles Go down
Liisu
Maag
Liisu


Postitusi : 66

Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte?   Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? EmptyKolm 13 Nov 2019 - 12:37

Ehk on asi muusikas mida oled kuulanud, et hiljem halb on olla olnud? Kas kuulad klassikat või midagi muud?

Mulle endale sobib ka peamiselt nii et on mingid helid taustaks. Vaikuses see asi kuidagi ei õnnestu nii aga kuulates muusikat või mingisuguseid muid helisid siis suudan kuidagi mõtetel ka paremini minna lasta ja keskenduda vaikusele ja infole mida näen tunnen.
Tagasi üles Go down
Leserte
Maagiahuviline
Leserte


Postitusi : 39

Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte?   Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? EmptyNelj 21 Nov 2019 - 18:18

Täheke kirjutas:
Aitäh Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? 3106305840 On olnud päevi kus tunnen end pärast seda hästi aga on olnud ka päevi kus peale mediteerimist on kehv olla. Olen teinud nii vaikuses kui ka muusika saatel. Muusika saatel on seni vist kõige edukam olnud. Aga vot ei teagi pean seda järgmine kord meelde jätma kuidas on nii ilma kui ka muusika ja helide saatel.

Kuidas sulle endale rohkem on sobinud?

Selliselt enim, et esmalt kaitsele keskendunud, et vältida võimalust vaimu rännakuks liialt kaugele.

Kas oled ka kaitse heaks midagi eelnevalt teinud? Kas suudad leida pisemaidki sarnasusi kordade vahel, mil sul kehv olla on olnud? Ehk oled enda jaoks midagi olulist esmalt tegemata jätnud, on küsimus ajastuses ... vms, mis sa arvad?

Kuidas siis oli, kas muusikaga edukam, loomulike helidega või muul moel seni?
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte?   Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? EmptyNelj 21 Nov 2019 - 21:46

Liisu kirjutas:
Ehk on asi muusikas mida oled kuulanud, et hiljem halb on olla olnud? Kas kuulad klassikat või midagi muud?

Ma olen kuulanud kõik sugust klassikat kui ka covereid muusikalisi tänapäevaste laulude omasid. Aga kõige paremini läkski vist klassikalise muusika saatel. Pärast seda polnud mul halb vist olla aga võimalik et võin eksida ka...

Leserte kirjutas:
Selliselt enim, et esmalt kaitsele keskendunud, et vältida võimalust vaimu rännakuks liialt kaugele.

Huvitav et ma ise selle peale pole tulnud, aitäh!!!

Leserte kirjutas:
Kas oled ka kaitse heaks midagi eelnevalt teinud? Kas suudad leida pisemaidki sarnasusi kordade vahel, mil sul kehv olla on olnud? Ehk oled enda jaoks midagi olulist esmalt tegemata jätnud, on küsimus ajastuses ... vms, mis sa arvad?

Pole teinud aga järgmine kord kindlasti teen Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? 3106305840

Mul kipub hommikul parem olla kui õhtul ja samas on ka olnud minu arust osa ka sellel mis mul taustaks on. Pean selles osas kõvasti sorteerimist tegema mis kõlbab ja mis mitte. Nähtavasti ongi, et pean selle aja juurde jääma mis sobib nähtavasti rohkem. Tuleb erinevaid aegu katsetama hakkata, et aimdust saada kus kandis hea. Nägin vist selle kohta isegi mingit teemat siin foorumis Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? 3106305840

Leserte kirjutas:
Kuidas siis oli, kas muusikaga edukam, loomulike helidega või muul moel seni?

Muusika saatel siiani edukaim olnud aga loodus helid ka head kuigi kasutan neid pigem enne mediteerimist lõõgastumiseks. Nii umbes veerand tundi või kuidas parasjagu aega on Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? 3106305840
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte?   Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kui meditatsioon ei ole sinu jaoks ...
» Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks?
» Sinu jaoks uskumatu, ent tõde
» Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?
» Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: VAIMNE HEAOLU :: Meditatsioon-
Hüppa: