Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks?

Go down 
3 posters
AutorTeade
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks?   Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks? EmptyTeis 19 Aug 2014 - 16:28

Nõia abiline tema nõidustoiminguis. Sinna kirjutatakse see, mis on otseselt maagiaga seotud. Nii loitsud, nõidused, rituaalid... Kõik see, mis konkreetse nõia jaoks on tähtis. See saab aidata ka tulevasi nõidu (kellele see raamat on pärandatud). Nad saavad õppida sealt vajalikku ning seda täiendada.

Mis on Sinu jaoks Varjude Raamat?
Tagasi üles Go down
Leserte
Maagiahuviline
Leserte


Postitusi : 39

Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks?   Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks? EmptyPüh 18 Veeb 2018 - 18:32

Nõia tähtsaim raamat, milles elutarkused ja kõik vajalik kirjas - nii maagilises kui muus mõttes Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks? 3954373025
Tagasi üles Go down
Liisu
Maag
Liisu


Postitusi : 66

Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks?   Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks? EmptyLaup 12 Okt 2019 - 12:39

Minu jaoks on see koht kuhu saan kirjutada kõik oma teadmised ja avastused maagia vallas. Kuhu ma saan sammuti kirja panna kõik nõidused, loitsud ja rituaalid mis on mulle silma jäänud või igapäevaselt kasutan Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks? 3106305840 Nagu ka Leserte enne mind ütles on see üks tähtsamaid raamatuid nõia jaoks. Ma ei tea mida ma ilma selleta teinekord teinud oleks Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks? 3106305840
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks?   Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mis on Varjude Raamat Sinu jaoks?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Milline on sinu varjude raamat?
» Kas sul on varjude raamat ?
» Varjude Raamat, teha ise või soetada?
» Kui meditatsioon ei ole sinu jaoks ...
» Sinu jaoks uskumatu, ent tõde

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: ABIVAHENDID, TÖÖVAHENDID :: Valguse Raamat, peegelraamat jmt-
Hüppa: