Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kuidas/kus oled kohanud oma väelooma?

Go down 
2 posters
AutorTeade
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Kuidas/kus oled kohanud oma väelooma? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas/kus oled kohanud oma väelooma?   Kuidas/kus oled kohanud oma väelooma? EmptyTeis 18 Jan 2022 - 2:54

Unenäos? Ärkvel olles? Äkki oled nõus rääkima lähemalt Kuidas/kus oled kohanud oma väelooma? 3106305840
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Kuidas/kus oled kohanud oma väelooma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas/kus oled kohanud oma väelooma?   Kuidas/kus oled kohanud oma väelooma? EmptyReede 21 Jan 2022 - 10:57

Ma kohtasin oma väelooma unes. See uni oli nii selge ja puhas ja kõik oli viimse asjani meeles.

Ma olin unes jõe ääres. Vesi oli puhas ja selge, et isegi kalu selle põhjas oli hästi näha. Ta lähenes mulle vaikselt ja aeglaselt. Nagu testiks kas ma jooksen ära või mitte. Kas ma kardan teda või mitte? Aga millegi pärast polnud mul tema osas hirmu. Kui ta minuga rääkis ja tutvustas ennast siis sain aru miks ma ei kartnud teda vaid tundsin soojust ja väge tema juures olekul.

Kas sa oled ka kohanud oma väelooma?
Tagasi üles Go down
 
Kuidas/kus oled kohanud oma väelooma?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud?
» Kas sa oled läbinisti hea?
» Kas oled mõelnud?
» Mida oled vaimusilmas näinud?
» Mis loomana oled end unes näinud ?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: VAIMOLENDID :: Väeloom-
Hüppa: