Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 huvitav juhus.

Go down 
4 posters
AutorTeade
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

huvitav juhus. Empty
PostitaminePealkiri: huvitav juhus.   huvitav juhus. EmptyReede 7 Nov 2014 - 21:55

ÜLeeile mõtlesin, et mul on ühes körvas 2höbe körvaröngast,
aga paaris arv ei too head ning järgmisel päeval hommikul avastasin,
et teine körvaröngas on kadunud kärvast,
need on röngana ja väiksed, et ise ära ei saaks tulla,
mul on endalgi raskusi olnud nende ära vötmisega ja sellepärast nii jätsingi.

Ja eile panin ühe küünla pölema ja mu mees pani pool h hiljem teise küünla pölema,
ta ei teadnud, et kahte küünalt koos pöletamine ei too head,
aga sekundid hiljem kustus ära,
nagu midagi hoiaks,
huvitav kas olen tugeva kaitse barjääri oma ümber loonud ja ka korteri ümber,
iga öhtul puhastan ennast,
et mitte miski halb mind ei puutuks ja tsakra värvid teen selgemaks köik mediteerimisega ja see on aidanud kövasti,
tunnen muutusi peale puhastusi tegemist ja sulgen 6 tsakrat väliste halbade möjutuste eest ja kroon tsakra abil ehitasin omale mediteerides kaitse kilbi,
kuna see on energia sisse ja välja käimis pöhi koht,
siis tundus see väga mötekas sedasi kasutada,
ja ostsin ingli kujuga küünla hoidja ja tunnen kuidas see annab mulle midagi head juurde ja hakkan pöletama 1küünalt igal öhtul.
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

huvitav juhus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: huvitav juhus.   huvitav juhus. EmptyPüh 9 Nov 2014 - 18:57

Miks arvad, et paarisarv toob halba ?
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

huvitav juhus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: huvitav juhus.   huvitav juhus. EmptyKolm 12 Nov 2014 - 22:09

sest, surnu aeda viiakase ainult paaris arvuga küünalt ja paaris arvudega lilli ja olen seda igalt poolt kuulnud,
näiteks mu mehe kunagine kursuse kaaslane pöletas iga öhtu küünlaid ja paaris arvuga ja vöttis suitsule tuld küünlast ja koguaeg tegi seda ja juhtus midagi halba, köige viimane mis oli oli see, et minu mees ja tema siis pidid traktori järel haagist vahetama ja tema jäi selle alla, roided olid köik sees ja viidi haiglasse, tal mingi ime läbi vedas sellega, et pidi ainult 3-4kuud haiglas veetma ja peale seda läksid nende teed lahku ning rohkem pole temast kuulnud ega näinud midagi ega tea kas ta ültse sai sellest kunagi aru.
ja on veel palju asju mida olen selliste asjadega seostanud ja olen näinud ka seda teiste pealt,
mina olen väga ebausklik, tahaks sellest mötlemisest lahti saada, aga mida teha, et kui asjad köik millepeale isegi ei mötle lähevad seda soodu ja alles siis saab teada mida keegi on pöhjustanud oma käitumistega. nt. sellised asjad, et kui ennem välja minemist vötmed maha kukuvad ss juhtub midagi halba ja nt id kaardi ei tohi pilt alla poole panna jne.
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

huvitav juhus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: huvitav juhus.   huvitav juhus. EmptyKolm 19 Nov 2014 - 22:12

Püüa oma hirmudest vabaneda.

Küünalde osas võin siinkohal muud öelda - kui surnuaeda on küünalde viimine olnud, on ikka 1 pandud - või sõltuvalt sellest, palju on neid suure küünla hoidjaid haual (ei tea, kuidas neid nimetatakse, need, millel tõstad kaane üles ja paned suure pika küünla hoidjasse, tuulega ei kustu ära ja küünal põleb lõpuni). Muidugi on tavapäraselt nii, et on ka teisi, kes küünlaid viivad - aga seal, kus olen olnud on ikka 1 pandud ja seda ka teiste poolt. Küünalde niisama põletamise osas olen lihtsalt tunnetust kuulanud, st see arv, mis parasjagu õige tundub. Korraga on põlenud nii 2 kui rohkem küünalt ja kõik on hästi huvitav juhus. 3106305840 Tean, et kõik on hästi sõltumata põlevate küünalde arvust, kuigi just ise endale nö ebasoodsat arvu küünlaid ei süüta. Tavaliselt põleb vähem küünlaid ning lihtsalt on juhtunud, et enda läheduses on neid ikka paaritu arv üldjuhul olnud - aga ei ole seda selliselt küll kordagi jälginud vs osanud pöörata tähelepanu.

Kuidas teistel küünalde hauale  viimise/toas põletamise ja selle arvuga lood? Jälgite ? Tunnete hirmu?

Lillede puhul on see paaris-paaritu arvu asi jah väga nö juurdunud. Olen ka väiksest peale kuulnud "elusale inimesele viiakse paaritu, surnule paaris arv lilli". Samas ma ei ole kahjuks kordagi tabanud end lillekimpu ostes lilli kokku lugemast. Noh, et ikka kindel olla, kas need mida kimbus müüakse (nt surnuaia juures), et seal ikka paaris arv. Samas kui keegi kingib lilled, mis on potis ja kasvamas - ka siis peaks ju õisi hoolega lugema, pungi? Arvan, et see on üks tõekspidamistest, mis mitte üksnes pole paljudele koormav vaid enda jaoks paranoiline. Aga eks tavad ole tavad. Ja osad asjad on "kultuuriti paika pandud". Kui ühe kultuuri puhul on tabuks 1 asi, siis teises kultuuris võib sama asi sootuks muud tähendada.

Arvan, et paljut on meie endi tõekspidamistes kinni. Mõni arvab, et must kass toob halba õnne. Näeb musta kassi, kardab. Tunneb paanikat. Arvab, et nüüd juhtub kindlasti midagi halba... Ja eks võib ka vabalt juhtuda - sest oma hirmuga ja selle "kindla tundega" tõmmatakse ka halba ligi. Samas kui teised näevad jällegi mõnes numbris (nt 13) vms ohtu. Eriti need, kes kristlusega seotud - on ju covenites tihti kuni 13 nõida ja seetõttu on tulnud inimestes tekitada selle arvu osas hirme.. Noh, eks ole muidugi ka teatud asju, mis on enda jaoks ebasoodsamad, mille osas tasub äärmiselt ettevaatlik ja tähelepanelik olla aga tasub vahet teha "ühiskonna poolt peale surutud arusaamadel" ja sellel, mis sinu enda puhul peab paika.  Keegi kuskil väitis kord, et enamikel inimestel rohkem kui 85% su enda arusaamadest ei pärine tegelikkkuses sinust endast vaid need on tulenenud sootuks kultuurist, tavadest su elus ja muust sellisest - ühesõnaga tegemist võib asjadega olla, "mille oled lihtsalt omaks võtnud" (kellelt iganes). Lähimal vaatlusel võid mõista, et teatud tõekspidamised ei ole sinu omad. Et nad ei ole seda kunagi olnud. Et nad ei kuulu sulle ja parem on olla vaba.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

huvitav juhus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: huvitav juhus.   huvitav juhus. EmptyEsm 1 Dets 2014 - 14:28

Olen üritanud, et ah, mul on pohui nüüd läks see naa pidi, et suva ma ei kuula seda, aga tulemus oli järgmine, läksin poodi, maksin 50€ tagasi sain 15€ aga oleks pidanud saama kokku 32€, kui ma läksin poemüüjale ütlema, et vabandage, aga te antsite mulle valesti tagasi, et vähemalt 15€ on veel mul saada, poemüüja oli nii pahane mu peale ja ütles, ma antsin kindlasti kõik tagasi, ta ütlea, et tuleb inventuur teha, aga ma olen ikkagi kindel, et andsin õigesti tagasi, sellisel hetkel lugesin raha mitu korda üle kas on ikka, siis lõpuks müüa tuli vabandas ja andis ülejäänu tagasi. Ma lihtsalt võtan asja märkidena, et kui vötmed kukuvad maha, siis tean, et välja minnes tuleb tähele panelikum olla ja kui ma poleks oma märki saanud, oleksin koheselt poest välja jalutanud ja seda alles toas märganud. Kolmteist ja reede on minul alati hea päev ei karda ma midagi ja muudki värgid kui kass üle tee jookseb nt. Vasakule, see tähendab head, aga kui paremale, siis tuleb jällegi tähele panelikum olla. Kui kunagi tartus elasin, siis oli väljas alati üks must kass nägin teda alati kui välja läksin ja sain temalt infot kui juhtumas midagi halba kõndis paremale ja kui head siis vasakule, väga huvitav kass oli sellesuhtes, et ta tekkis samal ajal sinna kui mu vanavanaisa suri ja ma veel sellest ei teadnud midagi, siis hakkasin vaatama jälgima teda ja alati läks täppi, väga huvitav oli.
Tagasi üles Go down
MustKüünal
Maagiahuviline
MustKüünal


Postitusi : 19

huvitav juhus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: huvitav juhus.   huvitav juhus. EmptyLaup 7 Märts 2015 - 12:48

Mul on just mingi teema paaritute arvudega huvitav juhus. 3106305840 Ma hoidun neist. Ikka peab olema paarisarv, et kas siis automaki volüüm jne huvitav juhus. 3106305840 Just tundub, et paaritud arvud on midagi negatiivset.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

huvitav juhus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: huvitav juhus.   huvitav juhus. EmptyKolm 1 Juul 2015 - 21:54

nüüd ma saan aru scratch , miks see küünal ära kustus, mis mul mees põlema pani, mul mehe vanaema ja vanaisa panid ka koos 2küünalt põlema, et vaadata kelle eluküünal kauem põleb ja kes varem sureb tema vanaisa küünal kustus ja nii ta läks. nüüd vaatasin seda postitust ja tuli meelde, et ennem kui mees ära suri tahtis ta korra seda teha, siuke tunne, et ta tundis vist oma surma ette ja ma just tema surma ei arvanud kui ta küünal tol korral kustus. Shocked
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

huvitav juhus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: huvitav juhus.   huvitav juhus. EmptyKolm 4 Mai 2016 - 23:47

Tõenäoliselt tõesti. Tead, nähtavasti oli igal juhul parem, et sa seda ei arvanud. See enda jaoks teadmine oleks (minu arvates) vägagi raskeks osutuda võinud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





huvitav juhus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: huvitav juhus.   huvitav juhus. Empty

Tagasi üles Go down
 
huvitav juhus.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Hmm....üks huvitav küsimus

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MÜSTILINE, SELETAMATU :: Müstilised juhtumi(se)d-
Hüppa: