Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hmm....üks huvitav küsimus

Go down 
AutorTeade
Apocry
Külaline
Anonymous



Hmm....üks huvitav küsimus Empty
PostitaminePealkiri: Hmm....üks huvitav küsimus   Hmm....üks huvitav küsimus EmptyTeis 9 Aug 2016 - 11:02

Tervist
Tekkinud küsimus, et kui tugev peab olema ründav jõud, et tööle hakkaks nii sensitiivne kui energeetiline taju, aktiveeritud avatud alateadvus kui ka kõikvõimalikud kaitsed, mis aegade jooksul välja kujunenud?
Nimelt olen enda sensitiivse poole pannud tööle "ainult äärmise ohu korral" ja täna tõrjusin tagasi suure tõenäosusega seestumisrünnaku.
Samuti olen korra suutnud alateadvuse avada ja ma olen selle ka kohe sulgenud. Seekord avanes see iseenesest, sest ma ei olnud ainuke rünnakuobjekt ja alateadvus tegeles teise isiku kaitsmisega.
Üldiselt maagiaga enam ei tegele, vaid uuendan mõned korrad aastas enda energeetilist kaitset.

Apocrypha, see küsimus ei kannatanud ootamist.
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Hmm....üks huvitav küsimus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hmm....üks huvitav küsimus   Hmm....üks huvitav küsimus EmptyTeis 9 Aug 2016 - 12:30

Valges maagias on üldjuhul kõik väga lihtne. Küll aga on laias maailmas päris palju teoreetikuid, kes proovivad lihtsaid asju keeruliseks teha. Seestumisrünnak ei saa toimuda iseenesest. See saab toimuda üldjuhul ainult siis kui isik on teinud mingeid keelatud maagiaga seotud toiminguid (näiteks taldriku keerutamine, vaimolendite väljakutsumine jne).

Niisiis ei peaks esitama mitte mingitest teooriatest tulenevat küsimust, vaid ikka küsimust selle kohta, kuidas keelatud maagiaga tegelemise tagajärgedest vabaneda.

Kirjutad, et Sa üldiselt maagiaga enam ei tegele. See foorum siin ei ole mõeldus erinevate filosoofiate viljelejatele vaid ainult valgetele maagidele ja ikka nendele, kes ka maagiaga tegelevad.
Tagasi üles Go down
 
Hmm....üks huvitav küsimus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» huvitav juhus.
» Vabateema mure/küsimus

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Küsi Teadjalt-
Hüppa: