Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje?

Go down 
3 posters
AutorTeade
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? Empty
PostitaminePealkiri: Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje?   Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? EmptyEsm 17 Jan 2022 - 20:27

Kas unenäod, mis on hiljem tõeks osutunud?
Unenägu, mille puhul oli tegemist õudusunenäoga?
Unenägu, mis oli reaalsem kui see maailm?

Muu: lisa omapoolne variant.

Kuidas on Sinuga?
Tagasi üles Go down
MariaL
Uus tulija
MariaL


Postitusi : 12

Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje?   Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? EmptyReede 18 Märts 2022 - 11:29

Hmm. Hea küsimus. Preaguse seisuga usun, et tõeks osutunud uni.
Tagasi üles Go down
Kalovints
Maagiahuviline
Kalovints


Postitusi : 43
Location : Tallinn

Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje?   Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? EmptyEsm 21 Märts 2022 - 15:28

Sügavama jälje on jätnud uned, kus eriliste olendite/inimestega kokku puutusin.
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje?   Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? EmptyKolm 23 Märts 2022 - 19:16

Kalovints kirjutas:
Sügavama jälje on jätnud uned, kus eriliste olendite/inimestega kokku puutusin.

Kõlab põnevalt. Kas oled nõus lähemalt rääkima?
Tagasi üles Go down
Kalovints
Maagiahuviline
Kalovints


Postitusi : 43
Location : Tallinn

Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje?   Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? EmptyPüh 3 Apr 2022 - 5:27

Paar maagilisemat:

Nägin, et mu kodu ees peatus matkaauto, kuhu pikemalt mõtlemata ka sisse astusin. See sõitis edasi kosmosesse ning sain aru, et olin äsjase ja järgmise elu vahel. Kahelt esiistmelt küsiti, kas kõik on kombes ja kuhu ma edasi sooviks minna. Ma arvasin, et ei saa vastata, sest tolles unenäos olin ma kass. Siis aga märkasin, et ka ülejäänud kaks olid ning taipasin, et nad olid mu vaimsed teejuhid.



Veidi hiljutisemas unes nägin, et põgenesin paari inimesega kellegi eest, sõitsime parvega soojärvel, mille keskel puudesalu kasvas. Neile lähemale jõudes märkasin, kuidas puuvaimud meid puudevahelt vaatasid. Salu keskel oli üks eriti hiiglaslik puu, mis ühele hiiejumalale koduks oli. Ta asetas oma käteks olevad oksad nii, et saaksin kõndida üles kui treppidest. Jõudsin ühte väiksesse puust tuppa, kus ta vanema, väga hädise naise kuju võttis ja ütles, et tal pole ammu külas käidud. Vestlesime veel mõnda aega, millest suurem osa oli ärgates meelest läinud.
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje?   Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? EmptyLaup 9 Apr 2022 - 7:46

Aitäh, et jagasid Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? 3106305840
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje?   Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje? Empty

Tagasi üles Go down
 
Millised unenäod on jätnud sinusse sügavaima jälje?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Hoiatavad unenäod
» Imelikud unenäod
» Unenäod: sõda

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LENDAME LUUATA :: Unenäod-
Hüppa: