Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased?

Go down 
3 posters
AutorTeade
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? Empty
PostitaminePealkiri: Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased?   Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? EmptyTeis 18 Jan 2022 - 3:04

Kas haldjad, keda Sina oled kohanud, on kasvõi veidigi meenutanud neid haldjaid, kes ennustuskaartidele illustreeritud? Või on nad olnud sootuks teistsugused?
Tagasi üles Go down
Lisandra
Uus tulija
Lisandra


Postitusi : 13

Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased?   Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? EmptyNelj 20 Jan 2022 - 14:11

Üks keda mina kunagi aastaid tagasi nägin, ei meenutanud ühtegi haldjat keda olen siiani mõnel kaardipakil näinud. Võib olla pole lihtsalt õige paki otsa veel sattunud.
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased?   Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? EmptyNelj 20 Jan 2022 - 14:15

Lisandra kirjutas:
Üks keda mina kunagi aastaid tagasi nägin, ei meenutanud ühtegi haldjat keda olen siiani mõnel kaardipakil näinud. Võib olla pole lihtsalt õige paki otsa veel sattunud.

Praeguse seisuga sama seis (vähemalt nende kaartide puhul, mida olen nö otse näinud) Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? 357296346 Rohkem on senised haldjakaardid meenutanud tiibadega inimesi Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? 3954373025
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased?   Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? EmptyReede 21 Jan 2022 - 11:17

321 kirjutas:
Praeguse seisuga sama seis (vähemalt nende kaartide puhul, mida olen nö otse näinud) Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? 357296346 Rohkem on senised haldjakaardid meenutanud tiibadega inimesi Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? 3954373025

Igati nõus sinuga et kaartidel on nad rohkem nagu tiibadega inimesed Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? 3954373025
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased?   Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased? Empty

Tagasi üles Go down
 
Nähtud haldjad - kas ennustuskaartide haldjatega sarnased?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mis kaartidega tegu?Kas enne nähtud?
» Haldjad - kudias läheb Sul nendega suhtlemine?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: VAIMOLENDID :: Haldjad-
Hüppa: