Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest

Go down 
5 posters
AutorTeade
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest Empty
PostitaminePealkiri: Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest   Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest EmptyKolm 25 Juun 2014 - 22:10

..vastasel juhul võid jääda ilma millestki väga hinnalisest.
Mõtlesin kirjutada ühest laialt levinud ja kuulsast tervendamissüsteemist - reikist. Kuigi ses osas paljudes kohtades soovitakse palju raha saada, on võimalik ka neid leida, kes teevad pühitsuse tasuta.

Millesse end aga tegelikkuses pühitsetakse ? Lihtne ja lühike vastus oleks, et millessegi, mis imeb sinult elujõudu ning kuigi selles seesolija kogeb seda kui "erilist väge", on tegu justkui silmapettega. Jah, võib ju teatud haigustest vabaks saada, ent millega need asenduvad - kui arvad, et millegi heaga, siis arva uuesti - mõeldes asja üle sügavalt järele.

Mediteerides eile taipasin midagi. Mulle meenutati sõnu, mida kord olin lugenud. Need sõnad tulid selge sõnumina ja taipasin midagi olulist.

Olin pikka aega teadnud, et tegemist on halva asjaga, ent sain täpsema seletuse. Ei, ma ei küsinud ega olnud sellele asjale mõelnud, vähemalt teadlikult mitte. Samas kunagi ammu lipsas tundmus, et kord saan teada TÕE.

Kui see mehike, kes nö reiki tõi, oli ta pikka aega teatud kohas (mägedes vist?) mediteerimas, söömata-joomata.. Ta mediteeris päevi järjest. (Eelnevalt oli ta teatud isiku juures pikka aega töötamas, et saaks võimaldada endale seesugust puhkust. Mungakloostris ? Midagi taolist igastahes minu mäletamist mööda oli..

Ühel hetkel nägi ta säravat valgust. Ta ei teadnud, mida teha. Ta mõtles, et laseb selle valguse endasse. Seda ta ka tegi. Pärast tundis end suurepäraselt, läks baari ja sõi korralikult jne, kuigi teda hoiatati, et kui ta nii pikka aega on söömata olnud, ei ole see kehale hea. Tal ei tekkinud aga mingeid probleeme.. Seejärel avastas ta tervendamisvõime... Pühitses teisi sellesse... See kandus ja levis laialt üha edasi ja edasi..

Milleni jõudsin:
* See "eriline anne", mis nö saadi - kuigi näib paljudele sootuks teisiti (palju meid, tõeliselt vabasid üldse siin maailmas tegelikkuses on ??) ja suur osa ei oleks suutelised mingil juhul sellesse uskuma, kaugemale mõtlema ja nägema... See saadi näiliselt kingina, ent tegelikkuses leidis aset mitte üksnes puuristamine VAID konkreetne isik ei olnud enam ka vaimselt vaba.

* Kui see on algusest peale ühel või teisel moel (olgu see siis kuitahes varjatult) kristlusega seotud, siis kuidas saakski selles midagi head olla ? Ei saagi.

Kui soovid tervendajaks saada, tegele oma käe tšakratega, auraga - enda väe arendamisega.

Näiliselt võib ju ilus ja lihtne olla - maksa raha ja sulle antakse "selline eriline anne", aga tegelikkuses ei tee see sulle sugugi head. Vastupidi. See mõjutab sind igal sammul, ent olles ise olude keskmes, ei ole kuidagi võimeline tõde nägema ega olusid objektiivselt hindama.

Kui sa oled sündinud nõiaks või soovid saada nõiaks - ükskõik, kas sul on tervendaja anne või ei, suudad sa seda endas arendada. Selliselt, et oled vaba ja saad tõeliselt head selle andega saata korda.

** Üks naine, kes käis ka selgeltnägijate tuleproovis (ja tegeles reikiga), rääkis sellest, kuidas kui ta II astme pühitsust saama minema pidi, igasugu takistusi teele tuli... Laps jäi haigeks... Autoõnnetus ... See lükkus vist seetõttu mingi aasta võrra edasi vms - mis aga tegelikult toimus ? Talle püüti anda märku, et ta sellest süsteemist end eemale hoiaks , ent kuna ta oli piisavalt sees asjas juba, ei tulnud ta tõenäoliselt kordagi sellele ideele, et asi võiks olla halb, et teda püütakse sellest päästa..
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest   Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest EmptyKolm 25 Juun 2014 - 23:32

Uskusin kord, et see võiks olla hea.

Eksisin.

Mõtlesin pühitsuse tegemisele. (Appi, kui rumalalt see nüüd kõlab!)

Miski aga hoidis mind selle asja osas tagasi. Ja kippus lükkama muudkui edasi, teistesse suundadesse. Kuigi olin vaimselt vägivaldselt puuri pandud ning - puurivalvurid - nende huvides oli igati see, et end selle õudusega seoks, jõudsin ühel või teisel moel sellest ikka ja jälle eemale.

Kord arvasin, et aeg on asi ära teha.

Õnneks uurisin ennustusvahenditelt. Sain selge ja kindla hoiatuse. Miski minus aga püüdis mind edasi lükata ses suunas. Justkui mul endal ei oleks olnud erilist sõnaõigust.

Ennem kui vastava asjani jõudsin (plaanis oli selleks ettevalmistusi teha jne), oli mul selline tunne, et nüüd ma suren... Enesetunne läks nii halvaks. Mul olid valud. Igalt poolt valutas. Ma ei suutnud end eriti liigutadagi. Võimatu oli hingata. Ma kahtlesin, kas jään ellu...

See õudus möödus viimaks. See kestis aga piisavalt selleks, et taipasin: hoia end sellest jamast nii kaugele kui võimalik ! Ja seda ma õnneks ka tegin.

Hea, et usaldasin seda kedagi täielikult head, kes abistas. Vahepeal justkui saabki asju selgeks teha "rasketel moodustel". Vastasel juhul on oht jamadesse jõuda. Ma ei taha mõeldagi sellele kui oma lollusest oleksin tunnetust eiranud. Õudne. Lõputu õudus.

Olen alati nõus kui vaja saama ajutiselt "ebameeldivaid asju tundma", selleks et saan toimitud õigesti. Ma ei taha vigu teha. Olen neid palju teinud. Liigagi palju.

*Samas mulle tundub, et selline hoiatusmeetod on midagi äärmuslikku. Seda minu meelest kasutatakse kui nähakse hea nõia osas ohtu & teatakse, et konkreetne isik võib kuskile jõuda vaimseis asjus ja nähakse, et konkreetne asi võib elu puhta B-sse keerata. Usun, et paljusid hoiatatakse, aga kas just sellistel moodustel ? Kui jah, siis... miks nad ikkagi vaatamata sellele liiguvad asjaga edasi? Tahavad oma ego järgida?

Hea on olla vaba. Tõeliselt vaba. Vaimselt vaba.
Tagasi üles Go down
Wolf_
Maagiahuviline
Wolf_


Postitusi : 23

Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest   Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest EmptyEsm 18 Aug 2014 - 19:32

Reiki? Mina ei ole siin hindaja kas see on halb või hea, ehk ta on hea... kuid mis mind selle juures muretsema paneb, on see mismoodi seda serveeritakse. Eranditult kõik kes soovivad, võivad saada pühitsuse ja kohe inimesi ravima.  Shocked Nad peavad end kanaliteks maa ja taeva vahel? Kuid millises seisukorras need kanalid on? kui inimene ise vaevleb murede, haiguste küüsis ja on õnnetu, kuidas ta saab midagi puhast endast läbi kanaldada. Ma ei usu seda lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest   Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest EmptyTeis 19 Aug 2014 - 23:43

Suhtun skeptiliselt asjusse, mis on seotud kanaldamisega. Külmavärinaid tekitab see sõna. Ja seda iga kord...

Tagasi üles Go down
mariks
Maagiahuviline
mariks


Postitusi : 34

Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest   Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest EmptyReede 29 Aug 2014 - 2:07

See on tõsi, et nn. Parandaja võib ühe haiguse ära võtta aga enese teadmata teise külge panna. Seda inimest, kelle endale sel moel ligi lssed, peab väga-väga hästi tundma ja usaldama ning see ei pruugi sind ka täielikult kaitsta ja garantiid anda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest   Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest Empty

Tagasi üles Go down
 
Soovides saada tervendajaks, hoidu süsteemidest
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas aru saada kas meditatsioon on sinu jaoks või mitte?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: VAIMNE HEAOLU :: Tervendamine-
Hüppa: