Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kus Teie loitsute ?

Go down 
5 posters
AutorTeade
mariks
Maagiahuviline
mariks


Postitusi : 34

Kus Teie loitsute ? Empty
PostitaminePealkiri: Kus Teie loitsute ?   Kus Teie loitsute ? EmptyEsm 25 Aug 2014 - 1:21

Kus Teie loitsute ? Olen päris hädas. Maja rahvast täis, kusagil pole täielikku privaatsuse ja turvalisuse tunnet. Loitsumine on minu jaoks väga isiklik ja privaatsust vajav toiming. Kuigi pere teab mu huvist, ja suhtub mõistvalt ja toetavalt, ikkagi piinlik kõva häälega loitsuda ja sosinal või vaoshoitud häälega seda tehes ei teki õiget tunnet. Maagilise rituaali läbiviimisest rääkimata. Magamistuba on ainus vähegi sobiv paik, aga see pole ka see. Ruumi pole ka piisavalt. Kuidas Teie selle probleemi enda jaoks olete lahendanud ?
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Kus Teie loitsute ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus Teie loitsute ?   Kus Teie loitsute ? EmptyEsm 25 Aug 2014 - 14:15

Ajal, mil teised magavad või on eemal. Kui väga vaja, võib seda kasvõi vannitoas teha. Ja vee selleks ajaks kasvõi voolama panna ... või pesumasinal lasta samal ajal teha tööd.
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Kus Teie loitsute ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus Teie loitsute ?   Kus Teie loitsute ? EmptyEsm 25 Aug 2014 - 19:29

Ka olen harjunud häält selleks kasutama. Koha leidmisega ei ole siiamaani kordagi aga probleeme olnud Kus Teie loitsute ? 3106305840 Ka ukse saab vajadusel lukustada.
Tagasi üles Go down
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Kus Teie loitsute ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus Teie loitsute ?   Kus Teie loitsute ? EmptyTeis 26 Aug 2014 - 0:52

Marri kirjutas:
Ka olen harjunud häält selleks kasutama. Koha leidmisega ei ole siiamaani kordagi aga probleeme olnud Kus Teie loitsute ? 3106305840 Ka ukse saab vajadusel lukustada.

St üldiselt hoiangi alati ust suletuna. Ei ole sel ajal kedagi segama vaja.

Siiski, olen täheldanud, et läbi ukse ei kosta helisid eriti. Kui võimalikult tark koht valida, on ses osas täiesti okei. Vajadusel lähen keldrisse. Ja sealt ei ole midagi kuulda, kui just aknaid-uksi pärani ei jäta Kus Teie loitsute ? 3106305840

Toas tegutsedes arvatakse minu puhul, et räägin telefoniga vms. Siiamaani ei ole vähemalt küll kuskilt kuulda olnud, et keegi teaks mida teen vms Kus Teie loitsute ? 357296346 Mingeid seesuguseid vastavaid kommentaare ei ole olnud. Kui keegi midagi veidigi kuulnud oleks, siis siin juba mokka maas ei hoitaks Kus Teie loitsute ? 3106305840
Tagasi üles Go down
Vaatleja
Uus tulija
avatar


Postitusi : 6

Kus Teie loitsute ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus Teie loitsute ?   Kus Teie loitsute ? EmptyPüh 26 Okt 2014 - 18:42

Mina ja minu vanaema loitsime enamasti rusuvate ruumide ja segaseid energiaid täis seinte vahelt väljas. Kas mõne meie Kuu märgiga puu all (minul paju, temal saar) või kohas, kus tunneme end hästi. Positiivne on väljas loitsimise juures veel see, et ruumi ei pea puhastama, eriti kui oled looduskaunis kohas või metsas. Linnas pargis on arvatavasti teine lugu. Kui loitsimiseks on kindel koht, siis võib puude külge riputada erinevaid punutisi, tuulekelli ja unenäopüüdiaid, et soovimatut energiat eemal hoida.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kus Teie loitsute ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus Teie loitsute ?   Kus Teie loitsute ? EmptyTeis 4 Nov 2014 - 20:27

Tore, et on teisigi, kes meeleldi looduses seda teevad Wink. Siin on praegu ka soodne ilm selleks - tugev tuul, "see saab loitsu kergesti endaga kaasa viia ja aidata kiiremini teostuda" - või siis on asi selles, et saan tormise ilmaga hästi läbi Kus Teie loitsute ? 3954373025

Kuidas sa, Vaatleja teada said, kes on sinu puu? Tunned temaga ka tugevat sidet Kus Teie loitsute ? 3106305840 ?
Tagasi üles Go down
Vaatleja
Uus tulija
avatar


Postitusi : 6

Kus Teie loitsute ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus Teie loitsute ?   Kus Teie loitsute ? EmptyEsm 1 Dets 2014 - 22:26

Iga ühel on kuu märgiga puu, aga suhtu sellesse suhteliselt skeptiliselt. See on nagu horoskoop, toimib ja läheb täppi siis, kui sellesse usud. Enamjaolt ongi oluline koht, kus tunned ennast mugavalt.
Mina olen paju väikesest saati enda puuks pidanud ja pajuoksi vaasis hoidnud nii kaua kui mäletan. Minu väikses külas on minu koduaia pajul pajutibud otsas kõige esimesena ning lehed kevaditi kõige varem küljes.
Minu koduaia paju meenutab jõulupuud aastaringselt, tema okste küljes on paelakesed, punutised, unenäopüüdijad, enda meisterdatud tuulekellad ja talvel jõulutuled. Arvatavasti selle sama puuga sõbrunemise pärast tunnen tugevamat sidet ka teiste temasugustega.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kus Teie loitsute ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus Teie loitsute ?   Kus Teie loitsute ? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kus Teie loitsute ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas avastasite teie maagia?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LOITSUD :: Loitsud-
Hüppa: