Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kuidas avastasite teie maagia?

Go down 
+4
Täheke
Kalovints
Leena
No One
8 posters
AutorTeade
No One
Uus tulija
No One


Postitusi : 5

Kuidas avastasite teie maagia? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas avastasite teie maagia?   Kuidas avastasite teie maagia? EmptyKolm 13 Juul 2016 - 11:02

Küsimus pealkirjas.


Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kuidas avastasite teie maagia? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas avastasite teie maagia?   Kuidas avastasite teie maagia? EmptyKolm 13 Juul 2016 - 19:18

Tõmmet selle poole olen alati tundnud. Esimeses klassis leidsin raamaturiiulist numeroloogia raamatu, mis mind tookord väga paelus. Sealt avastasin ka ühe omapärase vana, ent õhukese trükitud raamatu (surma teema oli, täpsemalt hetkel ei meenu). Vanaemal oli üks unenägude seletaja, millesse mõnikord pilku heidetud sai. Olin leidnud ka raamatuid hüpnoosist, ennustamisest. Täielikult maagiani jõudsin kahjuks hiljem (tänu ühele väga heale ja erilisele nõiale, kes rääkis nii maagiast kui soovitas teatud raamatuid lugeda - neid lugedes tundsin tugevalt, kes tegelikult olen ja milleks), nüüd olen siin (maagiaga tegelemas) ja siit juba ära ei kao Kuidas avastasite teie maagia? 357296346
Tagasi üles Go down
Kalovints
Maagiahuviline
Kalovints


Postitusi : 43
Location : Tallinn

Kuidas avastasite teie maagia? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas avastasite teie maagia?   Kuidas avastasite teie maagia? EmptyEsm 1 Aug 2016 - 2:35

Lugesin harry potterit Kuidas avastasite teie maagia? 357296346
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Kuidas avastasite teie maagia? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas avastasite teie maagia?   Kuidas avastasite teie maagia? EmptyPüh 18 Veeb 2018 - 17:29

Ma nägin telekast Selgeltnägijate tuleproovi - oli vist Venemaa oma aga võimalik et Eesti enda oma ja pärast seda tekkis sügavam huvi uurida maagiat ja siin ma nüüd olen Kuidas avastasite teie maagia? 357296346
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Kuidas avastasite teie maagia? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas avastasite teie maagia?   Kuidas avastasite teie maagia? EmptyEsm 19 Veeb 2018 - 0:48

Raamat "Teismelise hingeelu" (orig "Teen Psychic Exploring Your Intuitive Spiritual Powers) Julie Tallard Johnson leidis tee minuni. Seal räägiti šamaanirännakutest, tšakratest jne.. Ja siis soovisin leida rohkemat ja leidsin ka Kuidas avastasite teie maagia? 3106305840
Tagasi üles Go down
Liisu
Maag
Liisu


Postitusi : 66

Kuidas avastasite teie maagia? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas avastasite teie maagia?   Kuidas avastasite teie maagia? EmptyKolm 21 Märts 2018 - 11:26

Kunagi käisin poolõel külas ja tal oli seal kätejoonte lugemise kohta raamat ja sealt tekkis väike huvi juba Kuidas avastasite teie maagia? 3106305840
Tagasi üles Go down
Emily
Maagiahuviline
Emily


Postitusi : 55

Kuidas avastasite teie maagia? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas avastasite teie maagia?   Kuidas avastasite teie maagia? EmptyKolm 3 Veeb 2021 - 17:05

Unenäod.
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Kuidas avastasite teie maagia? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas avastasite teie maagia?   Kuidas avastasite teie maagia? EmptyKolm 7 Apr 2021 - 15:07

Olen tükk aega mõtisklenud selle küsimuse üle... Tunnen, et avastasin maagia unenägudest.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuidas avastasite teie maagia? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas avastasite teie maagia?   Kuidas avastasite teie maagia? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuidas avastasite teie maagia?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas spikerdada maagia abil?
» Kus Teie loitsute ?
» Must maagia..
» Lemmikloomad ja maagia
» KAS maagia on OHTLIK ?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MAAGIA :: Kõik muu-
Hüppa: