Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Must maagia..

Go down 
3 posters
AutorTeade
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Must maagia.. Empty
PostitaminePealkiri: Must maagia..   Must maagia.. EmptyEsm 10 Nov 2014 - 14:25

Kas keegi oskaks täpsemalt öelda mida must maagia endast kujutab? Tean küll et sellega tehakse haiget teistele, pannakse peale igasugu loitse jne. Aga ikkagi, mida see endast kujutab.

Kas keegi kes sellega on rohkem kokku puutunud oskaks mulle sellest täpse ettekujutuse anda?

Mu nõbu tegeleb sellega küll ja olen seda paar korda pealt ka näinud aga ta alles õpib kõike seda maagiat.

Ja nüüd viimane küsimus mida ma siin teemas esitan:

Kas see teeb mind halvemaks ja kurjemaks kui ma teeksin hädaolukorra ''ründe'' loitsud?

Ja kui nüüd aus olla siis ma ise tegelesin selle musta maagiaga kunagi, ammu. Aga olen põhimõtteliselt kõik need asjad unustanud ja selle raamatu kus mu musta maagia loitsud sees olid selle ma põletasin ära.
Tagasi üles Go down
Kabala
Teadja
avatar


Postitusi : 69

Must maagia.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must maagia..   Must maagia.. EmptyLaup 15 Nov 2014 - 3:44

Eks enamus meist oskab sellele vastata Must maagia.. 3106305840 Kui teed maagia abil kurja (näiteks paned kellelegi peale armuloitsu, kasutad tapmisloitsu, needusi jne) siis ju tegeledki musta maagiaga. Eks tagajärgede poolest on see ju samuti erinev. Kõik halb, mida teed, tuleb kolmekordse halva jõuga tagasi (kolmekordsuse printsiip).

See ei tee sind sugugi halvemaks kui hädas oled ja ennast kaitsed. Lihtsalt kui tavainimesed lähtuvad sellest, et ei tohiks hädakaitse piire ületada siis sina peaksid lähtuma sellest, et kaitsel oleks ikka kaitse eesmärk ja see teeks võimalikult vähe kahju. Nii lihtne see ju ongi Must maagia.. 3106305840
Tagasi üles Go down
Guardian
Maag
Guardian


Postitusi : 93

Must maagia.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must maagia..   Must maagia.. EmptyLaup 15 Nov 2014 - 17:37

Aitäh Must maagia.. 3106305840
Tagasi üles Go down
kiisu
Maagiahuviline
kiisu


Postitusi : 38

Must maagia.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must maagia..   Must maagia.. EmptyPüh 7 Veeb 2021 - 19:49

See on hea, et mustast maagiast välja suutsid tulla. 

Tubli oled, et suutsid midagi seesugust hävitada. Kujutan ette, et see võis päris raske olla.

Kas on olnud ka olukordi, mis on püüdnud sind õigelt rajalt eemale juhtida? Kuidas on sul vahepeal valge maagiaga läinud?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Must maagia.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Must maagia..   Must maagia.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Must maagia..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mida maagia-alast viimati tegid ?
» Lemmikloomad ja maagia
» Kuidas spikerdada maagia abil?
» Kuidas avastasite teie maagia?
» Tere tulemast valge maagia foorumisse

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Vabateema-
Hüppa: