Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea?

Go down 
3 posters
AutorTeade
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea? Empty
PostitaminePealkiri: Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea?   Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea? EmptyPüh 1 Apr 2018 - 17:03

Tagasi üles Go down
Liisu
Maag
Liisu


Postitusi : 66

Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea?   Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea? EmptyLaup 21 Apr 2018 - 1:59

Tekitasid mulle huvi selle raamatu osas. Olen mõnda aega tahtnud ruune õpida aga pole siiani kuidagi jõudnud ja nüüd tänu sulle ostsin selle.

Mulle endale väga meeldib. Seal on mõned ladumisviisid välja toodud ja pakis kaartidena eraldi ka need olemas ja siis talismanid ka aga nende kasutamiseni pole veel jõudnud. Eks näha ole.

Mulle meeldib kuidas seal on seletatud natukene tagatausta ka ja mulle kui ruunide osas võhikule kes seda varem ei teadnud oli see väga silmiavav minu jaoks. Ses suhtes, et ma ei teadnud enne osasid asju ja väga huvitav oli lugeda.

Olen mõndadele oma tutavatele soovitanud kuna mulle endale meeldib väga Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea? 3106305840
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea?   Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea? EmptyPüh 29 Apr 2018 - 20:41

Rõõm kuulda, see on hea!

Siinpool on kalduvus leida igasuguseid selliseid huvitavaid ennustamisvahendeid, mis on ammu nö letilt kadunud ...
See on hea, et selle kätte said - vb hakkab ka see kaduma.
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea?   Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea? EmptyPüh 28 Veeb 2021 - 0:45

Soetasin endale ka selle raamatu/kaardid ja olen väga rahul.

Mulle meeldib see, et iga ruuni jutu allosas on huvitav võtmesõnum Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea?   Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea? Empty

Tagasi üles Go down
 
Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kas sul on olemas talisman/amulett ?
» Kas kellelgi on ideid, mida maagilst võiks teha vahtraninadest?
» Kas kellelgi on ideid, mida maagilist teha kaneeli koortest?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: MUU :: Vabateema-
Hüppa: