Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas sul on olemas talisman/amulett ?

Go down 
+6
kyky21
bluestar
Leena
Aglea
Wolf_
Kerstin
10 posters

Kas sul on olemas talisman/amulett ?
Jah
Kas sul on olemas talisman/amulett ? Vote_lcap85%Kas sul on olemas talisman/amulett ? Vote_rcap
 85% [ 11 ]
Ei
Kas sul on olemas talisman/amulett ? Vote_lcap0%Kas sul on olemas talisman/amulett ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ei, aga plaanin soetada
Kas sul on olemas talisman/amulett ? Vote_lcap8%Kas sul on olemas talisman/amulett ? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Ei, aga plaanin meisterdada
Kas sul on olemas talisman/amulett ? Vote_lcap7%Kas sul on olemas talisman/amulett ? Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Kokku Hääli : 13
 

AutorTeade
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyNelj 3 Juul 2014 - 12:39

Kui on, siis milline? Kristallist (e vääriskivist)? Millestki muust?
Tagasi üles Go down
Wolf_
Maagiahuviline
Wolf_


Postitusi : 23

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyEsm 18 Aug 2014 - 15:12

On amulett. Usun, et paljudel on see olemas. Neid kingitakse, leitakse, väekamad laadivad ise.
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyTeis 19 Aug 2014 - 18:55

Jah, Peridootist Kas sul on olemas talisman/amulett ? 3106305840
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyTeis 26 Aug 2014 - 8:54

On. Kordagi ei ole vajadust olnud selle laadimiseks vms. See on toiminud ilma selleta suurepäraselt.
Sain selle umbes 13 aastaselt. Poes nägin, tundsin tõmmet ja ostsin ära.

See on musta värvi turmaliinist.

Mõistagi vaimselt olen seda puhastanud küll. Siis, kui see sai soetatud. Ei mäleta, et pärast seda rohkem nö sihilikult seda puhastanud oleksin. Põhimõtteliselt ei ole seda aastate jooksul kordagi ära võtnud. Ei kavatse seda teha ka.
Tagasi üles Go down
bluestar
Maagiahuviline
bluestar


Postitusi : 34
Location : Tallinn

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyReede 12 Sept 2014 - 3:27

Wicca preestrinna 3 kuu. Amulet. 925 hõbe vana keldi mustriga näete. Mul koguaeg kaelas kui tallinnas liigute ja 2 m poissi juhtute nägema

Puhastanud veega ja kuu maagiaga. Ning kombineeritult kyynlaga
Varem oli penta sõrmus hõbe aga pyta sõrmus on julmalt ohtlik. Ja ylimalt võimas, hoiatansellees mitte keegi teine ei tohi su amuletti. Kanda paljud nõiad soovitavad hoiduda võimu. Ja väe symbolitest.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyLaup 13 Sept 2014 - 13:30

bluestar kirjutas:
Varem oli penta sõrmus hõbe aga pyta sõrmus on julmalt ohtlik. Ja ylimalt võimas, hoiatansellees mitte keegi teine ei tohi su amuletti. Kanda paljud nõiad soovitavad hoiduda võimu. Ja väe symbolitest.


Kui tohib küsida, mis sul selle pentagramm sõrmusega juhtus? Sai kogemata tagurpidi sõrme?
Mis sümboleid sa võimu/väe sümbolite all nt silmas pead?

Pentagramm on tegelikult ühtlasi kaitsesümbol, paljud kannavad seda kaelas/kõrvas või mujal sel eesmärgil.

Ikka võib ka keegi teine endalekuuluvat amuletti kanda. Lihtsalt igaühele ei tasu seda anda.
Tagasi üles Go down
bluestar
Maagiahuviline
bluestar


Postitusi : 34
Location : Tallinn

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyLaup 13 Sept 2014 - 13:48

Endine elukaaslane pistis sõrme ja muutus julmalt võimuahneks peale. Seda. Sõrmus muutus ettearvamatuks. Väemäerkidest nagu näiteks horose silm ruunid. Pitserid. Igasugused ala keeltes mida ei tunta hästi eenoki teeba malachimi jõeületamise ja heebrea tetragrammaton.
Blessed be!
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyLaup 13 Sept 2014 - 19:24

Nii jah ei ole õige ega hea Kas sul on olemas talisman/amulett ? 4066265872 Väga hea, et sellest raskest kogemusest siia kirjutasid.
Kas ja kui kellelegi seda üldse anda (olgu proovimiseks või muudel oludel), tuleks äärmiselt ettevaatlik/tähelepanelik olla - asi korralikult läbi katsuda. Parem on mitte anda, kui hiljem kahetseda.

Kannan nt ise ühte sõrmust, mille abil tean, et tegeleti ka vaimsete asjadega. Selle omanik suri kaua aega tagasi. Tean, et see sõrmus on õige ja hea mulle. Tunnen end hästi, kui see sõrmes. Sõrmusel ei ole pentagrammi, musta värvi vääriskivist.

Sümbolite osas tasub muidugi hoolikas olla Kas sul on olemas talisman/amulett ? 3106305840 Pole seda asja põhjalikult uurinud, AGA Horose silm - mille puhul räägitakse kaitsefunktsioonist, kahtlen, et see sümbol tegelikkuses hea võiks olla. Kord leidsin viiteid, et see ei ole hea. Kui jumaluste Ra ja Horos osas uurida, leiab nö selgituse. Minu mäletamist mööda ei ole nad head jumalused.

Eks sümboleid olgu need kasvõi ruunimärkides, tasubki ennem tunda piisavalt, kui kuskil neid kasutada. (Vastasel juhul võivad soovimatud asjad juhtuda.)

Arvan, et sümbolite kasutamises on kõige parem üldse oma sümboleid luua Kas sul on olemas talisman/amulett ? 3106305840

BB
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyEsm 1 Dets 2014 - 13:52

Kui mulle kõrgemad väed saatsid ühe skorpioni minu tähe märgiga kullast amuleti kaks kuud tagasi, nüüd sõna otseses möttes jalutas mulle kodu uksest sisse, juba järgmine, minu lemmik hõbedast rist, mida olen alati tahtnud, tuli ise jällekist minuni, aga see on minu jaoks liiga tugev, seda ei saa ma veel kanda, see mu käsi ei põletanud vastasel juhul oleks see halva energiaga, olen sama tunnet tundnud , kui panin kunagi oma käe piibli peale, see on nii tugev, et võtab käed värisema, väga raske seletada, väga vöimas, aga ma tunnen, et seda on kunagi minust mitu korda väekam kandnud, panin selle jooksva vee alla, katsetasin siis uuesti, aga see vägi ei läinud rohkemaks ega vähemaks, mul siuke tunne nagu see annaks hoopis mulle kõvasti energiat juurde ja nagu seda oleks ainult kord elus laaditud ja nagu rohkem polekski vaja, ei tea kas pean ootama kuni olen valmis ja kui olen nn. jõudnud teisele tasemele vaimses töös, see tundub ohutu olevat et lausa võiks sealt omale energiat ammutada, äki on tulemas lähiajal midagi sellist milleks seda kasutada on vaja.
Tagasi üles Go down
Aglea
Aktiivne maag
Aglea


Postitusi : 160

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyPüh 3 Nov 2019 - 9:03

Kuidas/kuskohast oled leidnud omale talismani?

Ootan huviga vastuseid.

Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyNelj 21 Nov 2019 - 21:23

Leidsin kunagi omale mingist poest mille nime ei mäleta. See oli aastaid tagasi aga olen väga tänulik, et selle leidsin Kas sul on olemas talisman/amulett ? 3106305840 Oleme omavahel väga kokku kasvanud ja ei kujutaks ilma selleta enam elugi ette Kas sul on olemas talisman/amulett ? 3106305840
Tagasi üles Go down
Lisandra
Uus tulija
Lisandra


Postitusi : 13

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyPüh 16 Jan 2022 - 14:52

Aga kas keegi oskaks öelda kust neid üldse otsida võiks?
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyPüh 16 Jan 2022 - 20:25

Lisandra kirjutas:
Aga kas keegi oskaks öelda kust neid üldse otsida võiks?

Neid võib leida looduses (maagilistest kohtadest, metsast, veekogude äärest jne)... Ka poodidest kus müüakse maagiatarbeid Kas sul on olemas talisman/amulett ? 3106305840
Tagasi üles Go down
Lisandra
Uus tulija
Lisandra


Postitusi : 13

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyPüh 16 Jan 2022 - 21:03

Synge kirjutas:
Ka poodidest kus müüakse maagiatarbeid Kas sul on olemas talisman/amulett ? 3106305840

Aga tead ehk sa mõnda maagia-alast poodi kuhu minna? Siin lähedal kus ma elan pole ühtegi ja niisama ehku peale kuhugi otsima minna on ka praegusel ajal sant...
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyEsm 17 Jan 2022 - 17:55

Lisandra kirjutas:
Aga tead ehk sa mõnda maagia-alast poodi kuhu minna? Siin lähedal kus ma elan pole ühtegi ja niisama ehku peale kuhugi otsima minna on ka praegusel ajal sant...

Ei oska mingit maagia-alast poodi soovitada, kuna ei tea, milline on lähim Sinu elukohale...

Foorumis on teema "Maagiatarvete pood"
Link https://valgemaagia.forum.co.ee/t182-maagiatarvete-pood

Suurima valikuga maagia-alased poed Loitsukeller ja Väike Ingel. On ka teisi väiksemaid poode.

Loitsukelleril on pood Tallinnas ja Tartus.
Väikese Ingli poed on Rakveres, Tallinnas, Viljandis, Pärnus, Tartus ja Kundas.

Lisandra and 321 like this post

Tagasi üles Go down
Lisandra
Uus tulija
Lisandra


Postitusi : 13

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyTeis 18 Jan 2022 - 2:58

Suured tänud sulle abi ja info eest Kas sul on olemas talisman/amulett ? 3106305840
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyKolm 19 Jan 2022 - 0:05

Lisandra kirjutas:
Suured tänud sulle abi ja info eest Kas sul on olemas talisman/amulett ? 3106305840

Mul on hea meel, et sain aidata Kas sul on olemas talisman/amulett ? 3106305840
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 130

Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? EmptyTeis 8 Veeb 2022 - 7:22

Jah, on olemas. See on poolvääriskivist.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sul on olemas talisman/amulett ?   Kas sul on olemas talisman/amulett ? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas sul on olemas talisman/amulett ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ruunioraakel, kas kellelgi olemas? Kas on hea?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: VAIMNE HEAOLU :: Amuletid, talismanid-
Hüppa: