Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas sa oled läbinisti hea?

Go down 
2 posters
AutorTeade
Kerstin
Aktiivne maag
Kerstin


Postitusi : 152

Kas sa oled läbinisti hea? Empty
PostitaminePealkiri: Kas sa oled läbinisti hea?   Kas sa oled läbinisti hea? EmptyNelj 15 Mai 2014 - 22:17

Teadagi meditatsiooni käigus võib kohtuda erinevate olenditega, sealhulgas nendega, kellega oleks parem mitte kohtuda - halbadega.

Nägin hiljuti kahtlaseid olendeid, kes mu meditatsiooni ilmusid ja omapärasest uksest mind sisse kutsusid. SARNASEIL TASANDEIL võib paljudel väga lihtne olla petta, seega tasub äärmiselt ettevaatlik olla.

KÜSISIN: Kas te olete läbinisti head ?
Nad püüdsid tõtt öelda valetada. Veidi eemal laulis keegi aga no-no-no ...

Veidi aja pärast olid järgmised platsis, kelle osas olin veendunud, et noodki pahad. (Nii ka oli.)

Sellest piisas, et olla kindel omalt poolt oletatuga: pahad vaimolendid püüdsid sekkuda meditatsiooni ning mingil moel oma tahtmist saada.

Sellistes oludes võid pidada vajalikuks meditatsioonist väljuda või luua olud, et segajad saavad eemale aetud. Võid nt visualiseerida enda ümber kõige säravamat valgust, mida visualiseerida suudad, samal ajal öeldes: Läbinisti hea vaid minuga siin olla saab. Muu kõik kaob, mu tahe see, nüüd olgu nii! Läbinisti hea aitamas igal sammul loome parima. Parem on, kui selle riimitad - siis püsib hästi meeles. St see on enda poolne näidis, võid muuta, tea aga, et oluline peab öeldud olema, et kuskile ei jääks mingit "auku".)

Sellistes olude vältimiseks võid nt teha ka nii:
1. ennem meditatsiooni püstita alati eesmärk, ütle vajalikud sõnad.
Nagu nt:Soovin, et see meditatsioon on vaid mu kõrgeima heaolu nimel (lihtsad sõnad, ent võivad tihti ununeda).

Võid soovida lisada (võid ka oma kõrgema mina poole paluda, et ta su sõnadesse väge lisaks vms, et see tõesti tõeliselt head endaga kaasa toob):

Kui oled läbinisti hea
kohtuda me võime seal

meditatsiooni hea loome
õnne erilist nii toome

ent need kes pole läbinisti head
ei saa sinna sisse pääseda
ükskõik mis mooduseil
ei seda teha nemad saa

mu vaimsed abistajad ka
läbinisti head tagavad:
vaid head saab tuua see
mida vaimseil rännuil teen
kaitstud olen igalt poolt
tunnen nõnda tugevalt
ma nende hoolt !

head mu sõnad toovad
kaitse võimsa, tugeva loovad

las tehtud saab see võimsalt nii
et valgust läbinisti head on rohkemgi !!!


SO BE IT!


Milliseid mooduseid/lahendusi sul endal seesuguste olukordade heaks on pakkuda?
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Kas sa oled läbinisti hea? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas sa oled läbinisti hea?   Kas sa oled läbinisti hea? EmptyKolm 5 Nov 2014 - 21:10

Väga hea mõte, ma just olengi mõelnud kuidas see mediteerimine käiks ilma, et midagi seesugust juhtuks, ise olen soovind sel ajal kõigile kõigele head jne, et meditatsioon oleks hea.
Tagasi üles Go down
 
Kas sa oled läbinisti hea?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud?
» Kas oled mõelnud?
» Kuidas/kus oled kohanud oma väelooma?
» Milliseid loitse oled teinud?
» Mis loomana oled end unes näinud ?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: VAIMNE HEAOLU :: Meditatsioon-
Hüppa: