Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mis loomana oled end unes näinud ?

Go down 
5 posters
AutorTeade
Marri
Aktiivne maag
Marri


Postitusi : 121

Mis loomana oled end unes näinud ? Empty
PostitaminePealkiri: Mis loomana oled end unes näinud ?   Mis loomana oled end unes näinud ? EmptyNelj 26 Juun 2014 - 16:46

Ehk oled näinud mõnes unenäos, et oled lind... või hoopis loom ? Kui, siis kellena oled end näinud ? Kas oled kogu aeg end sama loomana näinud või mõnikord ka mõne teisena ? Kui, siis kellena ?

Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Mis loomana oled end unes näinud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis loomana oled end unes näinud ?   Mis loomana oled end unes näinud ? EmptyKolm 27 Aug 2014 - 23:47

Mäletan veidi vaid ühte seesugust unenägu.

Olen iseend unes näinud puumana. Hetkel ei meenu, et ühegi teise loomana end näinud oleksin.
Sain väga kiiresti seeläbi joosta. Ühtlasi nägin tunduvalt rohkemat kui inimsilmadega võimalik.
Tundsin end täielikult vabana ja hea oli olla.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Mis loomana oled end unes näinud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis loomana oled end unes näinud ?   Mis loomana oled end unes näinud ? EmptyLaup 15 Nov 2014 - 11:44

Ma olen näinud üsna hiljuti suurt lindu, midagi tahtis mulle unes kurja ja kohe oli see lind platsis, nii kui see lind tuli ja maandus maja katusele, siis kuidagi kõik halb kadus, ei tea kas see oli mu laitsja või midagi, või mina linnuna ennast kõrvalt vaadates.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Mis loomana oled end unes näinud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis loomana oled end unes näinud ?   Mis loomana oled end unes näinud ? EmptyKolm 19 Nov 2014 - 21:12

kyky21 - see lind võis su väeloom olla. Kas mäletad, milline ta nägi välja ? Huvitav on väelooma osas lähemalt uurida Mis loomana oled end unes näinud ? 3106305840 Väelooma teadmine võib päris paljust kõnelda Mis loomana oled end unes näinud ? 3106305840
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Mis loomana oled end unes näinud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis loomana oled end unes näinud ?   Mis loomana oled end unes näinud ? EmptyEsm 1 Dets 2014 - 14:50

Ta oli selline heledam justkui oleks valgusest helendanud, sellesuhtes tundus nii, et kui ta tuli ennem tema tulekut oli sünge pime hall ja musta varjuline valgus katuse peal ja mingi mustad varjus elavad olevused piirasid mind sisse ja siis saabus see lind ja võttis mind tiibade laiiusesse valguse siise, ülejäänud jooksid minema pimedusse peitu ja näha oli silmade vilksatusi, see lind meenutas kotkast ta oli tumedate sulgedega kui isegi mustadega, aga kiirgas valgust ja justkui peitis mind valgusega pimeduse eest ära.tal oli kollane nokk ja siuke jõnks noka otsas ja nina sõõrmeid oli näha ja hoidis punakate jalgadega seda mäletan hästi, et tuli ja maandus ja võtis maja küljest punaste jalgadega kinni noh need kana jalad mis need on, nagu õrre peal oleks istunud, väga äge oli tundsin end kindlalt kaitstuna.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Mis loomana oled end unes näinud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis loomana oled end unes näinud ?   Mis loomana oled end unes näinud ? EmptyTeis 2 Dets 2014 - 23:04

Kaunis valge kotkas Mis loomana oled end unes näinud ? 3106305840
http://flywithmeh.deviantart.com/art/White-eagle-female-160681835

Võiksid googeldada - kirjuta googlesse eagle (vali pildid), siis näed kas piltide seas leidub ka piisavalt sarnane abistaja Mis loomana oled end unes näinud ? 3106305840 Millegipärast su juttu lugedes asusin esmalt googeldama Hawk i (kulli).

Kanajalad ongi kanajalad - osades muinasjuttudes on ka sellised majad olnud Mis loomana oled end unes näinud ? 3106305840




Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Mis loomana oled end unes näinud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis loomana oled end unes näinud ?   Mis loomana oled end unes näinud ? EmptyTeis 2 Dets 2014 - 23:43

Leena kirjutas:


Võiksid googeldada - kirjuta googlesse eagle (vali pildid), siis näed kas piltide seas leidub ka piisavalt sarnane abistaja Mis loomana oled end unes näinud ? 3106305840 Millegipärast su juttu lugedes asusin esmalt googeldama Hawk i (kulli).

... ja muidugi võid ka eesti keeles uurida Mis loomana oled end unes näinud ? 3106305840
Tagasi üles Go down
kyky21
Maag
kyky21


Postitusi : 60
Location : pärnumaa.

Mis loomana oled end unes näinud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis loomana oled end unes näinud ?   Mis loomana oled end unes näinud ? EmptyKolm 3 Dets 2014 - 13:59

Gyrfalcon, falco amurensis, eagle eagle. Nendest kolmest kombineeritud kui ma veel kunagi näen seda lindu, siis üritan rohkem uurida teda ja kirjutan siia ka.
Tagasi üles Go down
kellukas
Uus tulija
kellukas


Postitusi : 1

Mis loomana oled end unes näinud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis loomana oled end unes näinud ?   Mis loomana oled end unes näinud ? EmptyKolm 3 Dets 2014 - 18:52

Ma olen näinud end unenägudes hundina.Ja ei ühegi teisena-mul on nii kas olen ise või siis minuga on hunt.
Tagasi üles Go down
Emily
Maagiahuviline
Emily


Postitusi : 55

Mis loomana oled end unes näinud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis loomana oled end unes näinud ?   Mis loomana oled end unes näinud ? EmptyNelj 4 Dets 2014 - 19:05

Luigena Mis loomana oled end unes näinud ? 3106305840 Ühes unenäos moondasin end luigeks.
Tagasi üles Go down
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Mis loomana oled end unes näinud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis loomana oled end unes näinud ?   Mis loomana oled end unes näinud ? EmptyTeis 17 Märts 2015 - 21:09

kellukas kirjutas:
Ma olen näinud end unenägudes hundina.Ja ei ühegi teisena-mul on nii kas olen ise või siis minuga on hunt.

Huvitav Mis loomana oled end unes näinud ? 3106305840 Kas tunned ka nö ärkvel olles huntidega suurt sidet?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mis loomana oled end unes näinud ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis loomana oled end unes näinud ?   Mis loomana oled end unes näinud ? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mis loomana oled end unes näinud ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tuleviku unes ette nägemine
» Mida oled hoiatavas unenäos näinud?
» Milliseid loitse oled teinud? Oled tulemusega rahule jäänud?
» Millal viimati unes lendasid?
» Mida viimati unes nägid?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LENDAME LUUATA :: Unenäod-
Hüppa: