Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Tuleviku unes ette nägemine

Go down 
3 posters
AutorTeade
Leena
Nõid
Leena


Postitusi : 307

Tuleviku unes ette nägemine Empty
PostitaminePealkiri: Tuleviku unes ette nägemine   Tuleviku unes ette nägemine EmptyEsm 7 Sept 2015 - 10:32

Usun, et enamik meie seast on näinud unes ette asju, mis hiljem on leidnud aset.

Mida oled näinud ette sina? Kas oled ka näidatud tulevikku muutnud?
Tagasi üles Go down
Täheke
Maagiahuviline
Täheke


Postitusi : 46

Tuleviku unes ette nägemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleviku unes ette nägemine   Tuleviku unes ette nägemine EmptyNelj 13 Juul 2017 - 23:00

Ma ükskord nägin unes selgelt ühte sündmust mida ei soovi täpsustada ja mingi kuu aega hiljem toimus kõik täpselt sama moodi. Algul ei saanud ma aru kuidas see võimalik nagu ma oleks kõike seda varem läbi elanud ja nii aga siis tuli see unenägu meelde ja kõik oli täiesti selge. Vot siuke juhus mul Tuleviku unes ette nägemine 3106305840
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Tuleviku unes ette nägemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleviku unes ette nägemine   Tuleviku unes ette nägemine EmptyEsm 4 Apr 2022 - 21:27

Olen näinud unes kuidas sain kokku ühes maagiatarvete poes tüdrukuga kellel on nõiaeeldused. Mõni aeg hiljem nii ka juhtus.

Nähtud on ka sündmusi, mis on toimunud samal päeval.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tuleviku unes ette nägemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleviku unes ette nägemine   Tuleviku unes ette nägemine Empty

Tagasi üles Go down
 
Tuleviku unes ette nägemine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mis loomana oled end unes näinud ?
» Mida viimati unes nägid?
» Millal viimati unes lendasid?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LENDAME LUUATA :: Unenäod-
Hüppa: