Valge Maagia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Millal viimati unes lendasid?

Go down 
3 posters
AutorTeade
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Millal viimati unes lendasid? Empty
PostitaminePealkiri: Millal viimati unes lendasid?   Millal viimati unes lendasid? EmptyReede 12 Veeb 2021 - 19:00

Millal viimati unes lendasid? Kas lendasid abivahendiga või ilma?
Tagasi üles Go down
Kalovints
Maagiahuviline
Kalovints


Postitusi : 43
Location : Tallinn

Millal viimati unes lendasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal viimati unes lendasid?   Millal viimati unes lendasid? EmptyLaup 13 Veeb 2021 - 22:20

Viimati lendasin unes umbes kuu tagasi, mil kasutasin võimet koolist põgenemiseks ja jõudsin välja Jaapani saarele :d
Unenäost täpsemalt: Sattusin klassiruumi, kus oldi piinatud üht koera, vist oli tema peal mingeid katseid tehtud. Kui üks töötajatest mind märkas, saatis ta turvamehed mind taga ajama, sest ma ei oleks tohtinud seda näha. Põgenesin katuseakna kaudu ja lendasin üle staadioniplatsi. Mingis kõrvalhoones nägin ka sinise jopega meest, surnult üle arvutitooli kõhutamas. Ronisin selle hoone katusele, et kõrgest aiamüürist üle saada ja lendasin edasi. Teekonnal muutus kõik mu ümber lillakaks uduks. Kui see hajus, olin jõudnud Jaapani saarele. Kõndisin välja mingist hoonest, mis mulle kohtumaja meenutas. Mind aga tabati peagi ning pidin edasi põgenema.

Lendasin ilma abivahendita.
Sellised unenäod, kus saan lennata või hõljuda, on mu jaoks kõiige vabastavamad Millal viimati unes lendasid? 357296346
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Millal viimati unes lendasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal viimati unes lendasid?   Millal viimati unes lendasid? EmptyPüh 14 Veeb 2021 - 1:00

Kas proovisid googeldades leida ka üles paika, kuhu unenäos täpselt jõudsid?

Tõsi, lendamine on vabastav, eriti neis unedes mil see toimib täpselt nagu soovid Millal viimati unes lendasid? 3106305840

Tuletasid meelde ühte kuskil 2a tagust - kui mitte vanemat und - teadsin sihtkohta, kuhu olin lendamas, mu ees - täiesti ees laius sügav veekogu ja väga pikk sild, mis viis üle vee. Mõtlesin aga, et oh, milleks minna ringi, kui saab ka otse... Tulemus: põmaki ... Kas mäletad, kas sulle ka vahepeal lendamisunenägudes on märku antud, et midagi tuleks teisiti teha, muidu teed vea?
Tagasi üles Go down
Kalovints
Maagiahuviline
Kalovints


Postitusi : 43
Location : Tallinn

Millal viimati unes lendasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal viimati unes lendasid?   Millal viimati unes lendasid? EmptyPüh 14 Veeb 2021 - 12:41

Proovisin ja vist leidsin ka.. See oli hoopis Jaapani parlamendihoone Tokios.

Mulle meenub mitu unenägu, milles olen lennanud selleks, et ebameeldivatest, ehk isegi surmavatest situatsioonidest pääseda. Võib-olla on need omamoodi hoiatused või viited, et mingi olukord elus mulle kahju teeb ja lendamine väljendabki hinge vajadust sellest eemale saada.
Olen märganud, et lendan unenägudes tihti just siis, kui mul tarvitseb põgeneda kellegi eest.
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Millal viimati unes lendasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal viimati unes lendasid?   Millal viimati unes lendasid? EmptyNelj 25 Veeb 2021 - 17:46

Vahva, et üles leidsid Wink

Kas unenäos oli hoone juures midagi ka teisiti kui nö neil piltidel/videos mida vaatasid?
Tagasi üles Go down
Kalovints
Maagiahuviline
Kalovints


Postitusi : 43
Location : Tallinn

Millal viimati unes lendasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal viimati unes lendasid?   Millal viimati unes lendasid? EmptyLaup 27 Veeb 2021 - 1:26

Hoone juures ei olnud, küll aga selle ümbruses. Maja asetses justkui pargis, kust palju inimesi läbi vooris.
Tagasi üles Go down
321
Aktiivne maag
321


Postitusi : 127

Millal viimati unes lendasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal viimati unes lendasid?   Millal viimati unes lendasid? EmptyLaup 27 Veeb 2021 - 18:09

Kas oli ka neid, kes vabalt pargis ringi liikusid või pidid inimesed su unes maja läbima, et parki pääseda?
Kas märkasid veel midagi üleloomulikku?
Tagasi üles Go down
Synge
Aktiivne maag
Synge


Postitusi : 119
Location : Metsades

Millal viimati unes lendasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal viimati unes lendasid?   Millal viimati unes lendasid? EmptyPüh 5 Sept 2021 - 12:50

Viimati sai unes lennatud päris kaua aega tagasi. Lendasin abivahenditeta Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Millal viimati unes lendasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal viimati unes lendasid?   Millal viimati unes lendasid? Empty

Tagasi üles Go down
 
Millal viimati unes lendasid?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mida viimati unes nägid?
» Mida maagia-alast viimati tegid ?
» Mis loomana oled end unes näinud ?
» Tuleviku unes ette nägemine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Valge Maagia :: LENDAME LUUATA :: Unenäod-
Hüppa: